Svet-Stranek.cz
Liana čarodějnice - výklad z kávové sedliny

Liana:ESOTERIKA - MAGIE

Liana

Něco o mě a čarodějkách..

Kdo je Čarodějka - Čarodějnice a co umí taková  Čarodějka ?
Využít svých schop
ností  pro jiné, kteří nemají takový dar, talent. Využívat je pro  druhé v dobrém úmyslu pomoci,
NE škodit.

Co můžeme  od Čarodějky očekávat ?
Věštění z karet, z run, kostek,
z ruky, křišťálové  koule, kyvadélka,  virgule,
čtení z lógru nebo čajových  lístků…

Můžeme se setkat s automatickým  psaním,
nebo přikládáním  ruky na  fotografii.
Za Čarodějky můžeme  brát i  bylinkářky (dnes léčitelky).
Specifické umění je  numerologie, nebo astrologie.Použila bych teď větu z Werichovy písničky  : "Ten umí to a ten zas  tohle a všichni dohromady uděláme moc". Každá Čarodějka umí něco, každá má talent na něco jiného.  Něco jí jde lépe, něco hůře. Neznám  Čarodějku, která  by "uměla" vše.

A  je to tak asi dobře. I v životě jsme v něčem dobří, v něčem  tápeme. Všichni víme,  že na dvou křeslech se dobře nesedí  (i když ne všichni to dodržujeme).

Myslím si, že kaž
dá  Čarodějka je natolik citlivá, že pozná  co má dělat, v čem  pomáhat a na co se soustředit.
Já například cítím, že ze  mě dobrá kartářka nikdy  nebude,
mě prostě do ruky kartičky  nepatří. A tak se toho držím zuby-nehty.. Dělám jen to,  co ke  mě přijde samo, do ničeho se nenutím. Pokud mám z něčeho  pocit, že mě nejde, nebo nebaví - je to pro  mě znamení, že  to nemám dělat.

Možná bych také měla "naťuknout" něco málo o sobě.. Aby mé vyprávění mělo smysl,  začnu mým ranným dětstvím. 
Mám zvláštní, absolutní paměť i z doby, kdy mě zemřela  vlastní babička. A to mě byl 1 rok. Pamatuji si, jak mě rodiče  a bráška  učili chodit. Byla js
em drobná blondýnečka, hubená,  bledá,  viditená modrá žilka mezi očima, na kořeni nosu. Jak se  říkávalo - takové nedochúče, vyžle. Bylo  to období, kdy jsem dobrovolně  odmítala jíst. To trvalo do  mých 12 let. Pak přišla jedna nemoc a dieta  a z „nežerky“  se stala „žerka“.

Od cca 2 - 3 let let si  už  pamatuji úplně všechno.
V době, kdy mě byly 2 roky, mamka tehdy  jezdila na tramvaji jako průvodčí, převážně noční služby,  právě kvůli mě  a mému hlídání. . Takže přes noc hlídal  hlavně táta, když byl na  rybách - tak brácha. Občas se  stávalo, že se brácha zatoulal a přitom  měl hlídat, nebo  se maminka potřebovala prospat aspoň 3 hodiny po noční službě, tak jsem bývala u naší sousedky, která měla domek vedle domku  našeho.  Jmenovala se paní Andělová, byla to už tehdy  stará paní.  Klasická babička z románu Boženy Němcové.  Dlouhé sukně, zástěra, šátek  na hlavě, hůl...

Zhruba  ve stejné době o mě jiný soused (také  starý pán) řekl  tátovi, že se nedožiji dospělosti, protože děti s  takovou  žílou byly buď děti z ko
ncentráků, nebo čarodějnice.... 
Sousedovi se nelíbil ani fakt, že jsem byla narozená na Hromnice  (nebo  také magický svátek Imbolc) Táty se to velmi dotklo  a
se sousedem se na ulici porval. Sousedka sousedovi též řekla  své a vzala si mě pod ochranné křídlo.

Chodila  trhat  koření do luk a lesů, doma z toho (z mého dětského pohledu)  něco  vyráběla.... Měla králíky, slepice, kozu, chodila na pastvu a sedávala pod rozložitou, krásnou lípou.
Koza se pásla, slípky hledaly žížaly, paní Andělová pletla punčochy a vyprávěla příběhy.... Brala  mě sebou na toulky přírodou,  učila mě různým lidovým zvykům,  naučila mě návody na  různé věci... To naše přátelství vydrželo v  podstatě  do mé puberty, pak paní Andělová zemřela.
Dnes, když se  ohlédnu  zpátky, dává mě to smysl.
Každá vzpomínka je dosazení kousku  do  celé mozaiky......


Před  lety, v době téměř dospělosti jsem potkala jinou, úžasnou dámu,  která byla nejen profíkem ve své profesi herečky, ale  byla  i vyhledávanou Čarodějkou, která uměla číst z kávové sedliny.  Ukázala mě, jak postupuje,  vlastně takový návod, ale pak  řekla :
"Holka,  zbytek je na Tobě. Buďto to v Tobě je, nebo není.
Třeba to  co jsem Ti  dneska ukázala, se Ti bude jednou hodit..."


Pak šla léta a já si na bílý hrníček ani  nevzpomněla…..
Až po letech se něco  v mém životě přihodilo a já  jsem se dost trápila. A najednou  mě "náhoda" připomněla tu vnitřně nádhernou ženskou a do  ruky se mi  dostal bílý otlučený hrneček s talířkem.

K  tomu jsem zkoušela  číst i z ruky..A ono to  spolu dohromady  fungovalo….  Byl t
o útěk od vlastní bolesti, když jsem se snažila  pomoci a  poradit těm druhým...
O něco později jsem díky další „náhodě“ zjistila, že můžu číst osudy lidí i z jejich fotografie.

Velké díky té statečné dámě "tam  nahoru". Ta úžasná dáma, která změnila můj život,  se jmenovala Helenka  Růžičková...

Nejdříve jsem to samozřejmě  zkoušela na svém okolí - tak  trochu v legraci. Na kamarádkách,  sousedkách, kolegyních…. Dnes vykládám i těm, co zavolají  a  požádají o konzultaci. 
A jsem moc ráda a těší mě,  když si na mě dotyční vzpomenou a dají o sobě  vědět, že  vyšlo…. Že mám zpětnou vazbu.
Je to osobní kontakt s  lidmi, proto nemohu číst  na dálku. Osobní kontakt upřednostňuji i v jiných oblastech,   výklad je vždy daleko přesnější a podrobně
jší.

Záleží jen na Vás,  co od Čarodějky  očekáváte, jaké jsou Vaše časové a prostorové možnosti,  stačí si najít tu  Vaši Čarodějku, která Vám poradí, která  Vám vyjde vstříc.

Také  bych se zde měla zmínit i o materiálních a  přízemních  "věcech", jako je odměna.  Hodně lidí se na to ptá,  jsou to i časté otázky v  diskuzích na internetu.

Už "staré cikánky",  které u ohňů  vykládaly z ruky říkaly,
že musí dostat nějakou  odměnu (jedno jakou), aby se věštba naplnila. Nevím  jak to  holky dělaly při věštbách záporných.

Nicméně....  odměnu by si Čarodějka měla vzít. -
Symbolickou, za čas a  vydanou  energii.
Rovnováha musí fungovat.
Určitě  by si z věštění neměla Čarodějka dělat  byznys a rozhodně by neměla svých scho
pností (daru)  zneužívat.. Pokud jsme dostali dar, jistě ne k tomu, abychom na něm stavěli domy, kupovali drahá auta, zvyšovali vlastní ego.
V esoterice víc než kde jinde musí fungovat pokora a odpovědnost.


Liana*